جزئیات رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس ابلاغ شد

به گزارش بروزترین وبلاگ، دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: مراتب رد صلاحیت به افرادی که صلاحیت آن ها به تایید هیئت های اجرایی نرسیده، از طریق ارسال نامه، تماس تلفنی و پیامک به آن ها اطلاع رسانی شده است.

جزئیات رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس ابلاغ شد

به گزارش گروه سیاسی بروزترین وبلاگ، سید اسماعیل موسوی، دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: مراتب رد صلاحیت، به افرادی که صلاحیت آنها به تایید هیئت های اجرایی نرسیده است، از طریق ارسال نامه از سوی فرمانداری به آدرسی که در هنگام ثبت نام معرفی کرده اند، ابلاغ شده است. علاوه بر نامه، از طریق تماس تلفنی و یا پیامک نیز به داوطلبانی که صلاحیتشان رد شده اطلاع رسانی شده است.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطر نشان کرد: پیامک یا نامه فرمانداری، صرفا برای افرادی که صلاحیتشان تایید نشده ارسال می شود و طبعا، بیش از 91 درصد داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که صلاحیت آنان در هیات های اجرایی بررسی و تایید شده است، این پیامک یا نامه را دریافت نکرده اند. به عبارت دیگر کسانی که نامه، پیامک و یا تماس تلفنی دریافت نکرده اند صلاحیتشان تایبد است و مراتب تاییدشان به هیاتهای نظارت اعلام شده است.

موسوی در خاتمه یادآوری کرد، به موجب قانون، داوطلبان رد صلاحیت شده، می توانند تا اول دیماه شکایات خود را به هیات نظارت استان تحویل دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جزئیات رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید