فرماندار مطرح کرد: پیش بینی مشارکت صد درصدی در دشت آزادگان

به گزارش بروزترین وبلاگ، خبرنگاران/خوزستان فرماندار دشت آزادگان با بیان اینکه تا به امروز بیش از 90 درصد واجدین شرایط رای دهی این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت داشته اند، گفت: یقینا این آمار افزایش بسیار خواهد داشت و حدود 100 درصد مشارکت خواهیم داشت.

فرماندار مطرح کرد: پیش بینی مشارکت صد درصدی در دشت آزادگان

حمید سیلاوی در گفت وگو با بروزترین وبلاگ، در مورد فرایند انتخابات در دشت آزادگان، اظهار کرد: استقبال بسیار عالی بوده است و جا دارد از مردم شهرستان دشت آزادگان قدردانی کنم. در حوزه انتخابیه دشت آزادگان تا به امروز بیش از 70 هزار نفر یعنی بیش از 90 درصد واجدین شرایط رای دهی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت داشته اند.

وی با بیان اینکه با توجه به ازدحام در بسیاری از شعب، تقاضای تعرفه داشتیم، اضافه نمود: با توجه به اینکه ساعت برگزاری انتخابات تا ساعت 22 امشب تمدید شده، فرایند رای گیری همچنان ادامه دارد و یقینا آمار نیز افزایش بسیار خواهد داشت و حدود 100 درصد مشارکت خواهیم داشت.

فرماندار دشت آزادگان عنوان نمود: با توجه به پیش بینی های انجام شده، احتمال کمبود تعرفه وجود داشت و امروز با پیگیری هایی که داشتیم، 5 هزار تعرفه دیگر نیز اضافه شد و این نشان از استقبال خوب مردم بوده است.

وی با بیان اینکه تخلفی که در فرایند انتخابات خللی ایجاد کند، وجود نداشته است، اضافه نمود: البته طبق معمول طرفداران با سفارش جهت رای دادن به کاندیداهای مورد نظر تخلفاتی داشتند اما این تخلفات باعث وقفه در فرایند و جهت انتخابات نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرماندار مطرح کرد: پیش بینی مشارکت صد درصدی در دشت آزادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرماندار مطرح کرد: پیش بینی مشارکت صد درصدی در دشت آزادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید