مهدی خانی: باشگاه واراژدین مجوز حضورم در اردوی قطر را داده است، با تمام وجود می جنگیم

به گزارش بروزترین وبلاگ، مهدی مهدی خانی، بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان و باشگاه واراژدین کرواسی گفت که این باشگاه مجوز حضور او در اردوی قطر و همچنین مسابقات تایلند را صادر کرده است.

مهدی خانی: باشگاه واراژدین مجوز حضورم در اردوی قطر را داده است، با تمام وجود می جنگیم

به گزارش بروزترین وبلاگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی مهدی خانی که از روز چهارشنبه به تمرینات تیم فوتبال امید کشورمان اضافه شد در این مورد گفت: خوشبختانه چند جلسه تمرین خوب را در کنار سایر بازیکنان سپری کردیم. البته کمبود نفرات طبیعتاً در شرایط و کیفیت تمرین تأثیر دارد، اما روحیه و انگیزه بازیکنان را به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نداده و با 12 بازیکن هم تمرین بسیار شاداب و با نشاطی را انجام دادیم و بچه ها با جدیت تمرینات را دنبال می کنند.

بازیکن باشگاه واراژدین کروواسی گفت: خوشبختانه شرایط من در باشگاه بسیار خوب و باثبات شده است. با این وجود بعد از پایان مسابقات مجوز همراهی تیم را گرفتم و در اردوی قطر هم حضور خواهم داشت. همچنین با هماهنگی های انجام شده و کمک باشگاه واراژدین می توانم در بازی های تایلند، تیم امید را همراهی کنم. مدت زیادی است این بچه ها در کنار هم حضور دارند و حالا به آخرین اردو و حساس ترین مقطع رسیده ایم. با تمام وجود می جنگیم تا به بالاترین سطح آمادگی جسمی و روحی برسیم.

مهدی خانی گفت: امیدوارم اردوی قطر با حضور تمامی نفرات برگزار شود و باشگاه ها نهایت همکاری را با تیم امید داشته باشند، چراکه برای کادرفنی هیچ فرصت دیگری وجود ندارد که بخواهند بازیکنان را به هماهنگی لازم برسانند. روحیه و انگیزه خوبی در تیم وجود دارد. رفاقت، صمیمیت و رابطه نزدیک با اعضای کادر فنی، تمام شاخصه های لازم برای موفقیت را داریم به جز اینکه خدای ناکرده تیم در آخرین اردو ناقص باشد. به نظرم این یکی از مهمترین آیتم هاست که می تواند به تیم لطمه بزند. امیدوارم این مشکل هم رفع شود و با حضور تمامی بازیکنان وارد اردوی قطر شویم.

به گزارش بروزترین وبلاگ، تیم فوتبال امید کشورمان باید در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک 2020 توکیو حاضر شود که در این مسابقات با تیم های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم گروه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی خانی: باشگاه واراژدین مجوز حضورم در اردوی قطر را داده است، با تمام وجود می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی خانی: باشگاه واراژدین مجوز حضورم در اردوی قطر را داده است، با تمام وجود می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید