مورینیو: بازی فوق العاده ای ارائه کردیم، 2 هدیه به حریف دادیم!

به گزارش بروزترین وبلاگ، ژوزه مورینیو از عملکرد خط دفاعی تیمش مقابل نوریچ راضی نیست.

مورینیو: بازی فوق العاده ای ارائه کردیم، 2 هدیه به حریف دادیم!

به گزارش بروزترین وبلاگ، ژوزه مورینیو پس از تساوی 2 -2 تیمش در خانه نوریچ در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس، عملکرد ضعیف خط دفاعی را عامل عدم فزونی باشگاه لندنی دانست.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در این باره گفت: اشتباهات دفاعینیمه اول را در نیمه دوم هم تکرار کردیم و سابقه این کار را داریم. ما خیلی، خیلی خوب شروع کردیم و 3 یا 4 شانس بزرگ گلزنی داشتیم اما 2 گل خیلی بد دریافت کردیم. در نیمه دوم با توپ خیلی خوب کار کردیم. به بازی تسلط داشتیم اما متاسفانه دوباره گل بدی خوردیم. وقتی 2 گل خارج از خانه به ثمر می رسانید، باید پیروز شوید. نباید هر چه ممکن است، گل دریافت کنید!

از مورینیو در خصوص اریکسن سوال شد و او پاسخ داد: نمی خواهم در این مورد صحبت کنم. او آماده مذاکره است. مسائل را بین خودمان نگه می داریم.اریکسن سعی می نماید مانند امروز به تیم یاری کند. خوشحالم که به عنوان مرد برتر زمین انتخاب شد. امکان داشت فرد دیگری در جای او قرار بگیرد. اندومبله امشب کاملا یک پدیده بود. با اشتباهات دفاعی که داشتیم، باید نتیجه را بپذیریم اما با عملکرمان بدون احتساب اشتباهات دفاعی، اصلا و به هیچ عنوان لایق چیزی کم تر از پیروزی نبودیم. ما وقتی صاحب توپ بودیم، بسیار، بسیار خوب بازی کردیم. از دقیقه یک تا 90 موقعیت خلق کردیم. با خلق موقعیت بازی را شروع کردیم و با خلق موقعیت به خاتمه رساندیم. بازی را خوب شروع کردیم اما هدیه 28 دسامبر را دریافت نکردیم. در نیمه دوم حتی بهتر از نیمه اول بودیم. به بازی تسلط داشتیم و شانس های زیادی خلق کردیم. به گل تساوی رسیدیم و 30 دقیقه برای پیروزی وقت داشتیم اما در ادامه هدیه دوم را به حریف دادیم! باید کوشش کنیم و کار کنیم تا این اشتباهات متوقف گردد.

او در خاتمه اضافه نمود: اندومبله خیلی خوب بازی کرد. ما بدون وینکز و دایر بازی کردیم اما اندومبله و اریکسن خیلی خوب بازی کردند. بازی کاملا در کنترل ما بود. کاملا روان ظاهر شدیم و هرگز پاس رو به عقب ندادیم. تا صاحب توپ می شدیم، به جلو حرکت می کردیم و بین خطوط به دنبال بازیکنان کناری بودیم. فوتبال فوق العاده ای بازی کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو: بازی فوق العاده ای ارائه کردیم، 2 هدیه به حریف دادیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: بازی فوق العاده ای ارائه کردیم، 2 هدیه به حریف دادیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید