چینی ها با پهپاد زیرآبی ماهیگیری می نمایند!

به گزارش بروزترین وبلاگ به نقل از نیواطلس، فراوری پهپاد زیرآبی برای تهیه فیلم و عکس از دنیای پررمز و راز دریاها و اقیانوس ها امر تازه ای نیست. اما عرضه پهپادی که به ماهیگیران امکان دهد بتوانند موقعیت ماهی های مختلف را لحظه به لحظه رصد نمایند و از این طریق صید را تسهیل نمایند، سابقه ندارد.

چینی ها با پهپاد زیرآبی ماهیگیری می نمایند!

پهپاد یادشده که توسط شرکت چینی چیسینگ اینوویشن فراوری شده پهپاد ماهی یاب اف 1 نام دارد و کنترل آن به صورت بی سیم به وسیله وای فای صورت می گیرد. برد این پهپاد حداکثر 30 متر است و کنترل آن به وسیله گوشی با استفاده از ایک اپلیکیشن سازگار با اندروید و آی او اس صورت می گیرد.

چهار پره این ربات حرکت آن را به سمت جلو، عقب یا کناره ها ممکن می نماید. سازگاری با فناوری جی پی اس نیز ردگیری دقیق محل پهپاد و ماهی ها را تسهیل می نماید. کیفیت تصاویر این پهپاد به 1080 پیکسل و 30 فریم در ثانیه می رسد.

پهپاد یادشده می تواند تا عمق 28 متری آب فرو برود و تصاویر خود را از محیط اطراف مخابره کند. این پهپاد اطلاعاتی همچون عمق و دمای آب را هم در کنار تصاویر نمایش می دهد. دوربین این پهپاد امکان تصویربرداری مادون قرمز را نیز دارد. نصب یک باتری 4800 میلی آمپری استفاده از این پهپاد را برای مدت 4 تا 6 ساعت ممکن می نماید. قیمت این پهپاد 700 دلار است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چینی ها با پهپاد زیرآبی ماهیگیری می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی ها با پهپاد زیرآبی ماهیگیری می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید