10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد

به گزارش بروزترین وبلاگ، خبرنگاران/مازندران مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران گفت: 10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد.

10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد

احمد آفرین محمدزاده در گفت وگو با خبرنگار بروزترین وبلاگ با اشار به اینکه در حال حاضر به صورت روزانه 14 میلیون تن جابه جایی بار و 5میلیون مسافر در حمل و نقل عمومی مازندران صورت می گیرد، عنوان نمود: مازندران استان خاص در موقعیت گردشگری و در کریدور غرب به شرق واقع شده است. 10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد و از این رو احتیاج دارد زیرساخت ها توسعه یابد.

وی اضافه نمود: کمتر از سه درصد راه های کشور در استان مازندران واقع شده است و نوسازی ناوگان و ایمن سازی عبور و مرور در این بخش ضرورت دارد.

محمدزاده با اشاره به اینکه اولویت اصلی در سیستم های حمل و نقل، بالا بردن ایمنی و روان سازی ترافیک است، توضیح داد: ادغام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و اقدامات نظارتی در راستای افزایش ایمنی و روان سازی ترافیک صورت می گیرد. دوربین های ثبت تخلف دوربین های پلاک خوان نیز هستند. این دوربین ها سرعت لحظه ای و میانگین سرعت را نیز تعیین می نمایند و در کنار آن عوامل نظارت جاده ای نیز توسعه می یابد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران با تاکید بر اینکه بیش از 80 درصد تردد در مازندران جاده ای صورت می گیرد، بیان نمود: تردد ریلی و دریایی در صندلی بعدی تردد در استان مازندران قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید