درخواست رسمی پرسپولیس از فیفا

به گزارش بروزترین وبلاگ، خبرنگاران : باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای رسمی از فیفا خواست با توجه به پرداخت مطالبات برانکو، پنجره نقل وانتقالات این باشگاه باز گردد.

درخواست رسمی پرسپولیس از فیفا

به گزارش بروزترین وبلاگ: باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه، با ارسال نامه ای برای فیفا که برای فدراسیون فوتبال ایران، برانکو ایوانکوویچ و وکیل او دارو بوشیچ نیز ارسال شد، خواستار لغو محرومیت از ثبت نقل وانتقالات (باز شدن پنجره جابجایی)، با توجه به پرداخت و تسویه کل بدهی خود به طلبکار (برانکو ایوانکوویچ) شد.

در این نامه چنین آمده است: امیدواریم در هنگام مطالعه این نامه در سلامت کامل و روحیه ای شاد به سر ببرید. گزارش بانکی که به عنوان مدرک پرداخت است و توسط آقای برانکو ایوانکوویچ و وکیل ایشان، آقای دارو بوشیچ برای ما ارسال شده است، به طور واضح، تصریح می دارد که مبالغ مورد نظر توسط پرسپولیس به حساب طلبکار واریز شده است.

این گزارش بانکی اظهار می نماید که طلبکار تا تاریخ 27 اکتبر 2020 مبلغ یک میلیون و 25 هزار و 787 یورو از پرسپولیس دریافت نموده است. علاوه بر آن، این باشگاه امروز، چهارشنبه 28 اکتبر 2020 نیز همان طور که تضمین داده بود، آخرین بخش بدهی را پرداخت و واریز کرد. به این ترتیب، باشگاه پرسپولیس به عنوان بدهکار، تمام مبلغ بدهی را به طلبکار، جناب آقای برانکو ایوانکوویچ، پرداخت نموده است. از آن جا که پرسپولیس در حال حاضر به دلیل عدم پرداخت بدهی، با تحریم ثبت بازیکنان جدید روبرو است و از آنجا که حالا نسبت به انجام تعهدات خود به صورت کامل، اقدام نموده است، بنا بر این محترمانه درخواست می کنیم که این محرومیت از پنجره جابجایی بازیکنان در اولین فرصت ممکن برداشته گردد.

همچنین داروبوشیچ، وکیل برانکو امروز پنجشنبه در نامه ای به فیفا وصول تمام مطالبات را اعلام نمود. در این نامه با اشاره به مشکلاتی که باشگاه پرسپولیس برای تامین منابع اقتصادی و انتقال پول داشت از سرپرست باشگاه و مدیران اجرایی برای انجام تعهدات تشکر شد.

در این نامه همچنین تاکید شد که برانکو ایوانکوویچ با دریافت تمام مطالبات خود، دیگر ادعای اقتصادی ندارد و امیدوار هستند که محرومیت پرسپولیس خاتمه یابد.

منبع: اقتصادنیوز

به "درخواست رسمی پرسپولیس از فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست رسمی پرسپولیس از فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید