مسخره کردن اعتراض به نژادپرستی دردسرساز شد

به گزارش بروزترین وبلاگ، در بحبوحه اعتراضات بین المللی مردم به قتل جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس ایالت مینِسوتا، همسر یکی از بازیکنان تیم فوتبال لس آنجلس گلکسی رفتار نژادپرستانه در شبکه های اجتماعی انجام داد که او را به دردسر انداخت.

مسخره کردن اعتراض به نژادپرستی دردسرساز شد

تیا کاتای همسر الکساندر کاتای هافبک صرب تیم فوتبال لس آنجلس گلکسی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی، جنبش به راه افتاده در فضای مجازی در حمایت از سیاه پوستان (زندگی سیاه ها مهم است) را مسخره کرد که این حرکت او خشم خیلی ها را برانگیخت و سبب شد که مسئولان باشگاه گلکسی همسر او را توبیخ نمایند و خواستار حذف این پست از صفحه تیا کاتای شوند.

با وجود حذف این پست، مسئولان باشگاه بازیکن خود را که ماه دسامبر سال گذشته از تیم شیکاگوفایر خریدند احضار نموده اند تا روز پنجشنبه در مورد این موضوع شرح دهد و محتمل است که برای وی مجازات هایی هم در نظر گرفته گردد.

همچنین باشگاه گلکسی با انتشار بیانیه ضمن ابراز تأسف از اقدام همسر بازیکن خود، رفتار نژادپرستانه او را محکوم نموده است. این باشگاه در ادامه، حمایت خود را از اعتراضات مردمی نسبت به خشونت و نژادپرستی پلیس آمریکا اعلام نموده است.

منبع: فرارو

به "مسخره کردن اعتراض به نژادپرستی دردسرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسخره کردن اعتراض به نژادپرستی دردسرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید