استادیوم آزادی آماده میزبانی شهرآورد است

به گزارش بروزترین وبلاگ، مدیر مجموعه ورزشی آزادی اظهار داشت: این استادیوم آمادگی کامل برای میزبانی از شهرآورد تهران را دارد و بدون هیچ مسئله ای پذیرای دو تیم پرسپولیس و استقلال خواهد بود.

استادیوم آزادی آماده میزبانی شهرآورد است

به گزارش بروزترین وبلاگ، قدرت الله سیف گفت: ورزشگاه آزادی مانند تمام ملاقاتهای پیشین پرسپولیس و استقلال آمادگی کامل را برای برگزاری این ملاقات دارد. زمین چمن و امکانات جانبی ورزشگاه فوتبال و ... مهیاست تا به خوبی پذیرای دو تیم باشد.

وی اظهار کرد: پرسنل ورزشگاه آزادی دو تا سه روز است که به صورت شبانه روزی در حال آماده سازی این ورزشگاه برای برگزاری شهرآورد هستند. امیدوارم این بار هم بدون مشکل میزبان مسابقه پرسپولیس و استقلال باشیم.

وی با اشاره به نشستی که روز گذشته در سازمان لیگ انجام پذیرفت، اعلام کرد: تمام عوامل اجرایی شهرآورد تهران با یکدیگر هماهنگ هستند تا ان شاءالله امروز شاهد برگزاری یک ملاقات خوب باشیم. ما هم در ورزشگاه آزادی با تمام توان در خدمت خواهیم بود. روز گذشته هم کانون طرفداران دو تیم پرسپولیس و استقلال تا ساعت 10 شب در ورزشگاه حضور داشتند و مشغول اجرای طرح های موزاییکی تیم های خود بودند.

سیف در سرانجام ضمن مطلوب خواندن شرایط زمین چمن ورزشگاه آزادی گفت: با وجود این که در فصل تابستان قرار داریم و معمولا در این فصل از سال چمن ورزشگاه مشغول استراحت بین تعطیلات لیگ برتر است. خوشبختانه زمین چمن ورزشگاه آزادی مسئله ای ندارد و با کیفیتی مطلوب به مانند گذشته آماده برگزاری مسابقه فوتبال است.

ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی امروز چهارشنبه 5 شهریور ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می گردد تا رقیب تراکتورسازی در فینال تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استادیوم آزادی آماده میزبانی شهرآورد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استادیوم آزادی آماده میزبانی شهرآورد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید