کرایه ماشین تهران با قیمت مناسب

به گزارش بروزترین وبلاگ، اجاره ماشین طباطبایی با بیش از 80 دستگاه خودرو یکی از بزرگترین رنت کاران تهران و کرج است اجاره خودرو طباطبایی با کادری مجرب و قوی و هم چنین مشاوران و سایت اجاره خودرو و اپلیکیشن رزرو آنلاین کرایه ماشین دست رسی زیادی را برای اجاره گیرنده های ایجاد نموده که به آسانی خودرو مورد نظرشان را اجاره نمایند.

کرایه ماشین تهران با قیمت مناسب

اجاره خودرو طباطبایی برای آسودگی و راحتی مشتریان خود قیمت های ماشین های لوکس خود را کاهش داده است که با این کار تمام اجاره گیرنده های عزیز بتوان به راحتی خودرو مورد نظر خود را اجاره و رنت نمایند

اجاره خودرو به دو صورت انجام می گردد

1.کرایه ماشین بدون راننده

2.کرایه ماشین با راننده

این نوع اجاره ماشین وقتی خودرو مورد نظرتان را انتخاب کردید با مشاوران ما تماس حاصل نموده یا با رزرو آنلاین خودرو روز و تاریخ اجاره خود را مشخص نموده و پس از واریز بیعانه و همچنین با تکمیل کردن مدارک مورد احتیاج خود از قبیل یه فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ده درصد قیمت خودرو را به عنوان وعدیه قرار میدهید. و در موقع عودت خودرو مبلغی را به عنوان امانت خلافی پرداخت می نمایید . و چنانچه خلافی در تاریخ که خودرو دست شما بوده نداشتید به شما عودت می گردد.

اجاره خودرو با راننده

این نوع اجاره خودرو وقتی خودرو مورد نظرتان را انتخاب کردید با مشاوران ما تماس حاصل نموده یا با رزرو آنلاین خودرو روز و تاریخ اجاره خود را مشخص نموده و پس از واریز بیعانه خودرو بدست شما می رسد . این نوع اجاره خودرو دیگر لازم به پرداخت چک یا سفته و همچنین ودیعه یا دپوزیت را ندارید. و فقط هزینه با راننده که روزانه 100 هزار تومان می گردد پرداخت می نمایید.

اجاره خودرو بدون راننده

شرایط و مدارک مورد احتیاج برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

1.یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

2.کارت شناسایی معتبر

3.گواهینامه

4.فقط و فقط یکی از موارد ذیل:

1-هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

2-سند ملکی به نام متقاضی

3-توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد احتیاج برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

1.کارت شناسایی معتبر

2.ویزا و پاسپورت متقاضی

3.تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی

4.گواهینامه

5.هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

منبع: همگردی

به "کرایه ماشین تهران با قیمت مناسب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرایه ماشین تهران با قیمت مناسب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید