وام ازدواج به هر شخص فقط یک بار داده می گردد

به گزارش بروزترین وبلاگ، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش مبلغ وام ازدواج در سال 1400 گفت: به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ناشی از این افزایش، به هر شخص در دوران زندگی فقط یک بار وام ازدواج داده خواهد شد.

وام ازدواج به هر شخص فقط یک بار داده می گردد

به گزارش بروزترین وبلاگ، حسینعلی حاجی دلیگانی در مصاحبه با ایرنا در مورد جزئیات افزایش مبلغ وام ازدواج در سال 1400 گفت: دولت در لایحه بودجه 50 میلیون تومان برای هر عروس و داماد در نظر گرفته بود.

وی اضافه کرد: در مجلس شورای اسلامی اما مبلغ این وام 20 میلیون تومان افزایش یافت و به 70 میلیون تومان (به ازای هر نفر) رسید.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: همچنین یک اعتبار تشویقی برای پسرانی که زیر 25 سال و دخترانی که زیر 23 سال ازدواج می نمایند، گذاشته شد.

وی ادامه داد: براساس این اعتبار تشویقی، 30 میلیون تومان برای این دختران و پسران (زیر 23 سال وپسران 25 سال) اضافه و در مجموع 100 میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

به گفته نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس، به منظور جلوگیری از بعضی تبعات احتمالی افزایش مبلغ وام (همچون خرید و فروش وام، طلاق و ازدواج های صوری و...) نیز به هر شخص فقط یک بار وام ازدواج داده خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "وام ازدواج به هر شخص فقط یک بار داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام ازدواج به هر شخص فقط یک بار داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید