ترامپ خطاب به میشل اوباما: خودت در منجلابی!

به گزارش بروزترین وبلاگ، ایسنا نوشت: دونالد ترامپ به سخنرانی میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا در جریان کنوانسیون ملی حزب دموکرات که در آن گفته بود ترامپ تا خرخره در منجلاب فرو رفته واکنش نشان داده و این سخنرانی را شدیدا اختلاف برانگیز خواند.

ترامپ خطاب به میشل اوباما: خودت در منجلابی!

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان مراسمی در کاخ سفید در گرامیداشت صدمین سالگرد کسب حق رای برای زنان در واکنش به سخنرانی میشل اوباما اظهار کرد: او خودش تا خرخره در منجلاب فرو رفته و در غیر این صورت صادقانه سخنرانی خود را زنده ایراد می کرد که این کار را نکرد. او این سخنرانی را ضبط نموده بود و خیلی وقت پیش هم ضبط نموده چون آمار مرگ هایی که اعلام نمود، اشتباه بود. او حتی در سخنرانی خود حرفی از نامزد معاونت ریاست جمهوری نزد.

ترامپ خاطر نشان کرد: او این گزارش های متملقانه را دریافت می نماید. اگر شما قرار بود یک گزارش واقعی ارائه دهید آنقدر متملقانه نمی شد. فکر می کنم این یک سخنرانی بسیار اختلاف برانگیز بود. شدیدا اختلاف برانگیز.

بانوی اول سابق آمریکا این سخنرانی پایانی را در شب اول کنوانسیون ملی حزب دموکرات آمریکا ایراد نموده و به ترامپ از بابت مدیریتش در قبال مقابله با همه گیری کروناویروس حمله نموده و گفت، او ناکارآمدی خود را در مدیریت مسئولیت های ریاست جمهوری اش نشان داده است.

میشل اوباما گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری غلط برای کشور ماست. او خیلی بیشتر از حد مکفی زمان داشت تا ثابت کند می تواند کارش را درست انجام دهد اما او به وضوح تا خرخره در منجلاب فرو رفته است.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ خطاب به میشل اوباما: خودت در منجلابی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خطاب به میشل اوباما: خودت در منجلابی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید