تسریع در ثبت جانبازی کارکنان فاقد مدارک بالینی

به گزارش بروزترین وبلاگ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز پنچ شنبه با حضور در ستاد ارتش، با امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش ملاقات و مصاحبه کرد.

تسریع در ثبت جانبازی کارکنان فاقد مدارک بالینی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری بروزترین وبلاگ، سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز پنچ شنبه با حضور در ستاد ارتش، با امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش ملاقات و مصاحبه کرد.

در این ملاقات که به منظور هماهنگی و توجه بیشتر به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ارتش انجام شد امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به رشادت های شهدا و جانبازان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس گفت: فرهنگ ایثار و شهادت، برگرفته از فرهنگ عاشورای امام حسین(ع) است و اگر این ایثارگری و رشادت ها نبود، امروز کشور ما روی آسایش و آرامش نداشت.

وی در این ملاقات با تشریح بعضی مسائل و مسائل خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، گفت: با تعامل سازنده ای که بین ارتش و بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد بدنبال توجه بیشتر و برطرف مسائل این عزیزان و تسریع در برطرف موانع ثبت جانبازی عزیزان سرافرازی هستیم که فاقد مدارک بالینی هستند.

امیر دریادار سیاری با یادآوری این مطلب که امیدواریم ویروس منحوس کرونا رخت بربندد و از نزدیک بتوانیم بار دیگر دست بوس خانواده شهدا باشیم، اظهار کرد: آنچه که شهیدان برای پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دادند، در کلام و قلم نمی گنجد و به طور قطع مزد این رشادت ها را خداوند عظیم خواهد داد که البته خداوند، جنت را به این عزیزان هدیه داده است.

در ادامه سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را یک سعادت الهی خواند و افزود: با هماهنگی های بعمل آمده و با برگزاری جلسات تخصصی بین کارشناسان ارتش و بنیاد شهید امیدواریم در اولین فرصت بتوانیم در برطرف مسائل این عزیزان اقدامات لازم انجام گردد.

انتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تسریع در ثبت جانبازی کارکنان فاقد مدارک بالینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در ثبت جانبازی کارکنان فاقد مدارک بالینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید